Uko Paasik - Kinnisvara väärtustamine

Logo Paasik
Anchor

Uko PaasikARENDUSTE- JA PROTSESSIDE JUHT / OMANIK

Kõrgem kinnisvara- ja ehitusalane haridus. Olen üle 20-ne aasta omandanud kogemusi ehitus- ja arendusprojektide läbiviimisel, mille käigus on valminud nii eramuid ja kortermaju, kui ka lao- ning büroohooneid. Tänu omandatud oskustele suudab leida parima kasutusotstarbe kinnistule läbi põhjaliku analüüsi ning kinnisvara- ja majandusvaldkonna põhjalikule tundmisele. Varasem töökogemus: Arco Vara – arendusüksuste juhtimine; Q Vara – arendusprojektide juhtimine.

Jaanus PraksProjekteerija/projektijuht

Kõrgem ehitusalane haridus, mille on omandanud Tallinna Kõrgemas Tehnikakoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis. 15 aasta jooksul tegelenud arhitektuurse projekteerimisega ja detailplaneeringute koostamistega. Jaanuse käe all on valminud nii eramuid, väiksemaid kortermaju, kui ka lao- ning büroohooneid. Peab oma parimaks oskuseks detailplaneeringute koostamist. Varasem töökogemus: Casa Planeeringud AS- projekteerija, Arco Vara AS- planeeringute spetsialist.

Ivo PaasikProjektijuht

Pikaajaline kogemus projektimeeskonna juhina ürituste korraldamise valdkonnas. Kinnisvaravaldkonnas on uus tegija, kuid korvab vähese kogemuse oskusega näha asju teise nurga alt.